Szukam rozkładu jazdy
Szukam na busy.info.pl

Rozkład jazdy bus Rozkład jazdy Polska Wrocław dolnośląskie » Rozkład jazdy Niemcy Frankfurt nad Menem Frankfurt am Main

54 rozkłady jazdy na autobus i bus z Wrocław do Frankfurt nad Menem. 29 przewoźników. Tanie bilety online

Rozkłady jazdy

"Sokół" sp. z o.o. Sokół - Eurobus Eurolines Polska

Biuro Podróży "Sandra"

Rozkład jazdy Agat na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

N02 Annopol - Basel

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska AnnopolBus Station09:00
Polska OżarówBus Station09:20
Polska Ostrowiec ŚwiętokrzyskiParking behind the hotel "Accademia"10:15
Polska Starachowicedworzec zachodni PKS11:00
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+107:30
Niemcy KarlsruheHintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.+108:30
Niemcy Baden-BadenHauptbahnhof DB+109:00
Niemcy KehlBusbahnhof/Hbf+109:45
Niemcy Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)+110:15
Niemcy FryburgBusbahnhof/Hbf Bussteig 6+111:00
Szwajcaria BazyleaMeret Openheim Str. obok Media Markt+111:45

N02 Jastrzebie Zdroj - Basel

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska Jastrzębie-ZdrójDworzec PKS, ul. Arki Bożka14:30
Polska Wodzisław ŚląskiPKS ul. Targowa14:50
Polska RybnikDworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 115:20
Polska Racibórzdworzec PKS16:00
Polska Kędzierzyn-Koźledworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 416:40
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+107:30
Niemcy KarlsruheHintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.+108:30
Niemcy Baden-BadenHauptbahnhof DB+109:00
Niemcy KehlBusbahnhof/Hbf+109:45
Niemcy Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)+110:15
Niemcy FryburgBusbahnhof/Hbf Bussteig 6+111:00
Szwajcaria BazyleaMeret Openheim Str. obok Media Markt+111:45

N02 Katowice - Basel

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+107:30
Niemcy KarlsruheHintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.+108:30
Niemcy Baden-BadenHauptbahnhof DB+109:00
Niemcy KehlBusbahnhof/Hbf+109:45
Niemcy Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)+110:15
Niemcy FryburgBusbahnhof/Hbf Bussteig 6+111:00
Szwajcaria BazyleaMeret Openheim Str. obok Media Markt+111:45

N02 Krasnystaw - Basel

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska Krasnystawdworzec PKP06:30
Polska Chełmdworzec PKS07:00
Polska LublinDworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.007:45
Polska PuławyBus Station, pl.809:30
Polska Radomdworzec PKS10:45
Polska Skarżysko-KamiennaInternational bus stop №6 near railway station11:30
Polska KielceDworzec PKS12:15
Polska JędrzejówPrzystanek kom. miejskiej przy rondzie12:45
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+107:30
Niemcy KarlsruheHintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.+108:30
Niemcy Baden-BadenHauptbahnhof DB+109:00
Niemcy KehlBusbahnhof/Hbf+109:45
Niemcy Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)+110:15
Niemcy FryburgBusbahnhof/Hbf Bussteig 6+111:00
Szwajcaria BazyleaMeret Openheim Str. obok Media Markt+111:45

N03 Annopol - Luxembourg

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska AnnopolBus Station09:00
Polska OżarówBus Station09:20
Polska Ostrowiec ŚwiętokrzyskiParking behind the hotel "Accademia"10:15
Polska Starachowicedworzec zachodni PKS11:00
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy GetyngaJet Tankstelle Kaufpark Gottingen+102:30
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+103:15
Niemcy StadtallendorfBahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse+104:30
Niemcy MarburgBusbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse+105:00
Niemcy GiessenParking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.+105:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MoguncjaHbf., Kaiser - Wilhem - Ring+107:30
Niemcy KaiserslauternHBF+108:30
Niemcy HomburgHauptbahnhof DB+109:15
Niemcy SaarbrückenDudweilerstraße 98+109:50
Niemcy SaarlouisPrzystanek Fernlinien na przeciwko Hauptbahnhof DB+110:15
Luksemburg LuksemburgBusparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty)+111:10

N03 Belchatow - Luxembourg

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska Bełchatówul.Pilsudskiego/Urzad Skarbowy13:50
Polska ŁaskDw.PKS14:35
Polska Zduńska Woladworzec PKS ul. Juliusza15:00
Polska SieradzDworzec PKS, ul. Jana Pawła II 2015:20
Polska KaliszDw.PKP16:30
Polska Ostrów WielkopolskiDworzec PKS, ul. Dworcowa 1617:00
Polska OleśnicaDw.PKS18:10
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy GetyngaJet Tankstelle Kaufpark Gottingen+102:30
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+103:15
Niemcy StadtallendorfBahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse+104:30
Niemcy MarburgBusbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse+105:00
Niemcy GiessenParking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.+105:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MoguncjaHbf., Kaiser - Wilhem - Ring+107:30
Niemcy KaiserslauternHBF+108:30
Niemcy HomburgHauptbahnhof DB+109:15
Niemcy SaarbrückenDudweilerstraße 98+109:50
Niemcy SaarlouisPrzystanek Fernlinien na przeciwko Hauptbahnhof DB+110:15
Luksemburg LuksemburgBusparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty)+111:10

N03 Bielsko-Biala - Luxembourg

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska Bielsko-BiałaDworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska14:00
Polska PszczynaParking near hotel "Imperium", st. Bielska 5414:30
Polska TychyHotel “Tychy”15:00
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy GetyngaJet Tankstelle Kaufpark Gottingen+102:30
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+103:15
Niemcy StadtallendorfBahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse+104:30
Niemcy MarburgBusbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse+105:00
Niemcy GiessenParking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.+105:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MoguncjaHbf., Kaiser - Wilhem - Ring+107:30
Niemcy KaiserslauternHBF+108:30
Niemcy HomburgHauptbahnhof DB+109:15
Niemcy SaarbrückenDudweilerstraße 98+109:50
Niemcy SaarlouisPrzystanek Fernlinien na przeciwko Hauptbahnhof DB+110:15
Luksemburg LuksemburgBusparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty)+111:10

N03 Hrubieszow - Luxembourg

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska HrubieszówParking przy markecie Stokrotka06:00
Polska ZamośćDw. PKS st.007:00
Polska Tomaszów LubelskiDw. PKS07:45
Polska LubaczówBus Station, platform"Wagabunda"08:45
Polska Przemyślul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA09:00
Polska JarosławDworzec PKP09:45
Polska PrzeworskDworzec PKS10:00
Polska ŁańcutBus Station10:30
Polska RzeszówDw. PKP, przystanek Wagabundy11:00
Polska DębicaRailway Station12:00
Polska TarnówDw. PKP, przystanek Wagabunda12:45
Polska BrzeskoBus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu13:30
Polska KrakówDw. RDA, ul.Bosacka 18, plyta gorna14:30
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy GetyngaJet Tankstelle Kaufpark Gottingen+102:30
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+103:15
Niemcy StadtallendorfBahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse+104:30
Niemcy MarburgBusbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse+105:00
Niemcy GiessenParking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.+105:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MoguncjaHbf., Kaiser - Wilhem - Ring+107:30
Niemcy KaiserslauternHBF+108:30
Niemcy HomburgHauptbahnhof DB+109:15
Niemcy SaarbrückenDudweilerstraße 98+109:50
Niemcy SaarlouisPrzystanek Fernlinien na przeciwko Hauptbahnhof DB+110:15
Luksemburg LuksemburgBusparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty)+111:10

N03 Jastrzebie Zdroj - Luxembourg

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska Jastrzębie-ZdrójDworzec PKS, ul. Arki Bożka14:30
Polska Wodzisław ŚląskiPKS ul. Targowa14:50
Polska RybnikDworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 115:20
Polska Racibórzdworzec PKS16:00
Polska Kędzierzyn-Koźledworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 416:40
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy GetyngaJet Tankstelle Kaufpark Gottingen+102:30
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+103:15
Niemcy StadtallendorfBahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse+104:30
Niemcy MarburgBusbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse+105:00
Niemcy GiessenParking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.+105:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MoguncjaHbf., Kaiser - Wilhem - Ring+107:30
Niemcy KaiserslauternHBF+108:30
Niemcy HomburgHauptbahnhof DB+109:15
Niemcy SaarbrückenDudweilerstraße 98+109:50
Niemcy SaarlouisPrzystanek Fernlinien na przeciwko Hauptbahnhof DB+110:15
Luksemburg LuksemburgBusparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty)+111:10

N03 Katowice - Luxembourg

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy GetyngaJet Tankstelle Kaufpark Gottingen+102:30
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+103:15
Niemcy StadtallendorfBahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse+104:30
Niemcy MarburgBusbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse+105:00
Niemcy GiessenParking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.+105:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MoguncjaHbf., Kaiser - Wilhem - Ring+107:30
Niemcy KaiserslauternHBF+108:30
Niemcy HomburgHauptbahnhof DB+109:15
Niemcy SaarbrückenDudweilerstraße 98+109:50
Niemcy SaarlouisPrzystanek Fernlinien na przeciwko Hauptbahnhof DB+110:15
Luksemburg LuksemburgBusparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty)+111:10

N03 Krasnik - Luxembourg

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska Kraśnikdworzec PKS08:30
Polska Janów LubelskiDworzec PKS09:00
Polska NiskoPlac Wolności09:30
Polska Stalowa WolaDworzec PKS10:00
Polska Tarnobrzegparking obok dworca PKS10:40
Polska MielecBus Station, platform "Wagabunda" 11:30
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy GetyngaJet Tankstelle Kaufpark Gottingen+102:30
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+103:15
Niemcy StadtallendorfBahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse+104:30
Niemcy MarburgBusbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse+105:00
Niemcy GiessenParking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.+105:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MoguncjaHbf., Kaiser - Wilhem - Ring+107:30
Niemcy KaiserslauternHBF+108:30
Niemcy HomburgHauptbahnhof DB+109:15
Niemcy SaarbrückenDudweilerstraße 98+109:50
Niemcy SaarlouisPrzystanek Fernlinien na przeciwko Hauptbahnhof DB+110:15
Luksemburg LuksemburgBusparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty)+111:10

N03 Krasnystaw - Luxembourg

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska Krasnystawdworzec PKP06:30
Polska Chełmdworzec PKS07:00
Polska LublinDworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.007:45
Polska PuławyBus Station, pl.809:30
Polska Radomdworzec PKS10:45
Polska Skarżysko-KamiennaInternational bus stop №6 near railway station11:30
Polska KielceDworzec PKS12:15
Polska JędrzejówPrzystanek kom. miejskiej przy rondzie12:45
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy GetyngaJet Tankstelle Kaufpark Gottingen+102:30
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+103:15
Niemcy StadtallendorfBahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse+104:30
Niemcy MarburgBusbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse+105:00
Niemcy GiessenParking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.+105:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MoguncjaHbf., Kaiser - Wilhem - Ring+107:30
Niemcy KaiserslauternHBF+108:30
Niemcy HomburgHauptbahnhof DB+109:15
Niemcy SaarbrückenDudweilerstraße 98+109:50
Niemcy SaarlouisPrzystanek Fernlinien na przeciwko Hauptbahnhof DB+110:15
Luksemburg LuksemburgBusparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty)+111:10

N03 Sanok - Luxembourg

Odjazdy w: Wt Czw Sb

ważny do odwołania

Kup bilet
MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska SanokRailway Station, Dworcowa str. 408:30
Polska KrosnoDworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe09:30
Polska KrosnoParking near railway station09:35
Polska JasłoParking near railway station10:15
Polska BieczPrzystanek MZK / PKS Rynek10:40
Polska GorliceBardiovska str. 4 11:00
Polska Grybówprzystanek autobusowy, ul. Topolowa11:30
Polska Nowy SączDworzec PKS12:00
Polska LimanowaDworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur12:45
Polska Mszana DolnaDworzec PKS13:30
Polska MyśleniceDworzec PKS, ul. Słoneczna14:00
Polska KatowiceDw. PKS15:30
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska ZabrzePl. Warszawski16:15
Polska BytomParking, SC "Plejada", Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 2516:30
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 816:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny17:30
Polska Opoledworzec PKS18:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1319:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa20:45
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 1621:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b22:15
Niemcy GetyngaJet Tankstelle Kaufpark Gottingen+102:30
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+103:15
Niemcy StadtallendorfBahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse+104:30
Niemcy MarburgBusbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse+105:00
Niemcy GiessenParking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.+105:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf+106:30
Niemcy MoguncjaHbf., Kaiser - Wilhem - Ring+107:30
Niemcy KaiserslauternHBF+108:30
Niemcy HomburgHauptbahnhof DB+109:15
Niemcy SaarbrückenDudweilerstraße 98+109:50
Niemcy SaarlouisHbf+110:15
Luksemburg LuksemburgBusparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty)+111:10

Rozkład jazdy poEuropie na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy Bus Muszyna na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

"Autokar Polska"

Rozkład jazdy Autokar Polska na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

Przewozy Wojciech Kiełka

Rozkład jazdy Przewozy Wojciech Kiełka na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

"In-Trans" Dorota Słotwińska

Rozkład jazdy In-Trans na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

ważny do odwołania

"Przednowek Tour" Piotr Przednowek

Rozkład jazdy Przednowek-Tour na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

ważny do odwołania

"Guliwer" Przemysław Dryndos

Rozkład jazdy Guliwer P. Dryndos na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

Usługi Transportowe - Przewóz Osób Krystyna Ciołek Krynia Trans

Rozkład jazdy Krynia Trans na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

F.H.U. "Prestige" Sławomir Szalbirak PrestigeBus

Rozkład jazdy Prestige na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

"Kar Trans" Dawid Karatysz

Rozkład jazdy Kar Trans na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy "DiM" Skowera na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

"Smilebus" Paweł Gorczyca

Rozkład jazdy Smilebus na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

"Tranzyt" s.c.

Rozkład jazdy Tranzyt na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

"Mega Tur" Marcin Szewczuk

Rozkład jazdy Mega Tur na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

megatur.pl/megatur.pl/megatur.pl/megatur.pl/

ważny do odwołania

Przewóz osób Marek Szymanek

Rozkład jazdy Marek Szymanek na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy M-Trans na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

"Liput Trans"

Rozkład jazdy Liput Trans na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy TransPrim na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

"Trans - Hans" Paweł Borowski

Rozkład jazdy Trans Hans na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

Biłgoraj » Rzeszów » Kraków » Wrocław » Drezno » Frankfurt nad Menem » Ludwigshafen nad Renem

transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/

ważny do odwołania

Biłgoraj » Tarnobrzeg » Wrocław » Drezno » Frankfurt nad Menem

transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/

ważny do odwołania

Lublin » Kielce » Wrocław » Drezno » Frankfurt nad Menem » Ludwigshafen nad Renem

transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/

ważny do odwołania

Lublin » Radom » Piotrków Trybunalski » Wrocław » Drezno » Frankfurt nad Menem » Bad Kreuznach

transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/

ważny do odwołania

Stalowa Wola » Radomsko » Wrocław » Drezno » Wiesbaden

transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/transhans.pl/niemcy/

ważny do odwołania

"Transport Jacek" Ilona Przywara

Rozkład jazdy Transport Jacek na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

"Everest" s.c.

Rozkład jazdy Everest na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

Usługi Transportowe Wąsowska Małgorzata

Rozkład jazdy Busy Wąsowski na linii Wrocław » Frankfurt nad Menem

ważny do odwołania

ważny do odwołania

Trip Advisor Frankfurt nad Menem

Frankfurt nad Menem

Bilety na autobus

Wrocław » Frankfurt nad Menem

Voyager międzynarodowe

Wrocław » Frankfurt nad Menem

euroTicket

Ceny biletów

Ceny biletów możesz sprawdzić w systemach rezerwacji online. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Inne rozkłady

Frankfurt nad Menem » Wrocław

Wrocław

Frankfurt nad Menem

Polska

Niemcy